Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi

Günümüzde insanların yoğun çalışma temposu ve sorumluluk almak istememesi sonucu birçok ortak yaşam alanı yöneticisiz kalmış, bakımsız ve düzensiz bir hal almıştır. Profesyonel yönetim firması olarak kat mülkiyeti kanununa bağlı kalarak ortak yaşam alanlarını daha temiz ve daha modern bir yaşam alanı yaratmaya çalışıyoruz.

Yönetim, Denetim, Bakım

Tamamen Şeffaf yönetim anlayışyla tüm sorumluluğu alıyoruz.

  • Site Danışmanlık Hizmetleri

  • Personel Hizmetleri
  • Hukuk Danışmanlık Hizmetleri
  • Teknik Bakım Hizmetleri
  • Havuz Bakım Hizmetleri

Bursa Aktif Yönetim Site Bina Yönetimi olarak; sektöründe tecrübe ve deneyimi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve en kaliteli hizmeti sağlamak prensibi ile hareket etmektedir.

ABursa ve çevre Bölgesinde Profesyonel Site Bina Yöneticilik alanında Danışmanlık faaliyetlerini sürdüren firmamız, hem eğitimli personelleri hem de deneyimli idari kadrosu ile temizlik, site yönetim, toplantı hizmetlerinde ihtiyaçlarınıza en doğru ve kesin çözümler sunmaktadır.

Eminol Grup Ankara Site Bina Yönetimi olarak Profesyonel Site Danışmanlık Hizmetleri, Site Güvenlik Hizmetleri, Site Hukuk Hizmetleri, Site Personel Hizmetleri, Muhasebe ve Aidat Takip Hizmetleri, Site Teknik Hizmetleri, Site Temizlik Hizmetleri, Site Havuz Bakım Hizmetleri, Bahçe Bakımı ve Peyzaj Hizmetleri konusunda sizlere hizmet vermektedir.

İşimizi dürüst, şeffaf ve hızlı bir şekilde işi çözüyoruz!